с. Бронниця. Бронницький заклад дошкільної освіти Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Сторінка музкерівника

Щур Мар’яна Михайлівна
керівник музичний Бронницького ЗДО

У 2016 році закінчила Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського за напрямом підготовки «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію бакалавра музичного мистецтва. Вчитель музики.

Моє завдання, як музичного керівника -
 реалізувати виховні можливості
музичної діяльності, прилучити дітей до неї,
 використовуючи при цьому весь арсенал
педагогічних знань, умінь і навичок.

Співаймо дітям колискові.

Як ми можемо зараз допомогти дитині? Чим заспокоїти, як стабілізувати її стан?  Раджу ВАМ пригадати колискові. Вони справляють терапевтичний ефект навіть у мирний час, а нині незамінні й поготів. Колисати можна не тільки малюків. Повірте, теплі обійми та повільне ритмічне погойдування сподобаються і старшим дітям. Сядьте зручненько і обійміть свою малечу. Пригадайте, які колискові співали вам у дитинстві. Не має значення, чи вміє мама співати, головне — що вона поряд, обіймає, дитина чує стукіт її серця, вібрації її голосу. Феномен колисанок у тому, що вони знижують тривожність, уповільнюють дихання і серцевий ритм, дають відчуття спокою та близькості. А зараз це потрібно нам усім. Тож співаймо дітям колисанки.

Розпочнімо, наприклад з такої:

Ой, ходить сон коло вікон,

А дрімота коло плота.

Питається сон дрімоти: